O nas

Doradca kredytowy i finansowy – Suwałki

Od 2010 roku zajmujemy się kompleksową obsługą klientów poszukujących finansowania na zakup nieruchomości lub jej budowę. W tym czasie zaufało nam mnóstwo zadowolonych klientów. Kredyt na zakup mieszkania lub domu to decyzja na lata. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna. Każdy nasz doradca finansowy jest osobą godną zaufania. Ma odpowiednie kwalifikacje i wiedzę na temat form kredytowania. Dzięki temu potrafi przygotować umowę na bardzo dobrych warunkach. Szuka optymalnych form finansowania w bankach nie tylko na terenie Suwałk. W ten sposób nie ograniczamy wyboru Klienta.
Naszym atutem jest kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane między innymi w największych bankach w Polsce oraz instytucjach finansowych uwieńczone wieloma wyróżnieniami. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą ofertę na rynku i zastosować rozwiązania ułatwiające w jej uzyskaniu.

Doradca kredytowy Suwałki

Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową/bankową co umożliwia nam działać zgodnie z potrzebami klienta, a nie potrzebami korporacji. Pomagamy klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe do realizacji ich marzeń. Nasza wiedza ma działać na Państwa korzyść. Jesteśmy od tego, aby pomóc podjąć właściwe decyzje. Doradca kredytowy przygotowuje niezbędne kalkulacje związane z marżą i wkładem własnym. W ten sposób otrzymacie Państwo pełnię informacji niezbędnych w trakcie selekcji różnych opcji.
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości naszych usług skupiamy się wyłącznie na produktach hipotecznych i ubezpieczeniach. Dzięki czemu nasi klienci mają zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Udzielamy porad w zakresie dokumentów potrzebnych do przedłożenia wraz z wnioskiem o kredyt. Spotkania z doradcą finansowym organizowane są w siedzibie w Suwałkach. W trakcie rozmów dbamy o Państwa komfort, stąd zapewniamy kameralny gabinet i filiżankę aromatycznej kawy. Zadaniem doradcy kredytowego jest wyjaśnienie zasad i zapisów zawartych w dokumentach. Jeśli na tym etapie pojawią się wątpliwości, to warto zadać pytanie, które z pewnością nie pozostanie bez odpowiedzi.

Nasza wiedza ma działać na Państwa korzyść. Pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji. Doradca kredytowy przygotowuje niezbędne kalkulacje związane z marżą i wkładem własnym. W ten sposób otrzymacie pełnię informacji niezbędnych w trakcie selekcji różnych opcji. Porównujemy kredyty oraz ubezpieczenia z większości banków oraz firm ubezpieczeniowych. Pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Analizujemy  wszystkie elementy kredytu i ubezpieczeń: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie to całkowite wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden. Dodatkowo brak powiązania kapitałowego z bankami i firmami ubezpieczeniowymi,  daje gwarancję uzyskania najkorzystniejszej oferty dla mojego klienta, a nie instytucji finansowej.

W trakcie wielu lat pracy nasza firma ewoluowała wraz z Waszymi potrzebami. Przygotowujemy oferty ściśle do nich dopasowane. Jesteśmy profesjonalnymi doradcami finansowymi. Zwieńczeniem naszej działalności jest pomoc w poszukiwaniu, zakupie oraz sprzedaży już posiadanej nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu
Magdalena Bukowska

certyfikat firma godna zaufaniacertyfikat firma godna zaufaniacertyfikat firmy godnej zaufania