O nas

Doradca kredytowy i finansowy – Suwałki

Od 2010 roku zajmujemy się kompleksową obsługą klientów poszukujących finansowania na zakup nieruchomości lub jej budowę. W tym czasie zaufało nam mnóstwo zadowolonych klientów.
Naszym atutem jest kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane między innymi w największych bankach w Polsce oraz instytucjach finansowych uwieńczone wieloma wyróżnieniami. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą ofertę na rynku i zastosować rozwiązania ułatwiające w jej uzyskaniu.

Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową/bankową co umożliwia nam działać zgodnie z potrzebami klienta, a nie potrzebami korporacji. Pomagamy klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe do realizacji ich marzeń.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości naszych usług skupiamy się wyłącznie na produktach hipotecznych i ubezpieczeniach. Dzięki czemu nasi klienci mają zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie.

Porównujemy kredyty oraz ubezpieczenia z większości banków oraz firm ubezpieczeniowych. Pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Analizujemy  wszystkie elementy kredytu i ubezpieczeń: marże , prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie to całkowite wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy ,a nie o jeden. Dodatkowo brak powiązania kapitałowego z bankami i firmami ubezpieczeniowymi ,  daje gwarancję uzyskania najkorzystniejszej oferty dla mojego klienta ,a nie instytucji finansowej.

Zwieńczeniem naszej działalności jest pomoc w poszukiwaniu , zakupie oraz sprzedaży już posiadanej nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu
Magdalena Bukowska

certyfikat firma godna zaufaniacertyfikat firma godna zaufaniacertyfikat firmy godnej zaufania